Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cartoon Mini Golf Game 3D 1.3

Kategoria: Sportowe
Producent: Mad Elephant Sports Fun Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 268

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Cartoon Mini Golf Game 3D

cartoon1Mini golf to świetna rozrywka tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Niestety nie zawsze mamy czas wybrać się na profesjonalne pole do mini golfa. A tych w naszym kraju jest jak na lekarstwo. Tutaj z pomocą przychodzi gra o nazwie Cartoon Mini Golf Game 3D produkcji studia Mad Elephant Sports Fun Games.

Tytuł ten to świetna rozrywka wszędzie tak, gdzie tylko zechcesz. Wystarczy mieć przy sobie smartfon lub tablet z systemem Android. Całość okraszona została przyjemną dla oka grafiką 3D. Gracz, aby ukończyć, musi zdobyć wszystkie 18 dołków. Każdy rzecz jasna jak najmniejszą ilością uderzeń. Nie będzie to jednak takie łatwe! Na polu czyha na nas bowiem mnóstwo przeszkód i utrudnień. Trzeba wykazać się sporym sprytem w odnajdowaniu różnego rodzaju skrótów i obliczaniu kątów uderzeń, by piłka trafiła dokładnie tam, gdzie chcemy.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cartoon Mini Golf Game 3D