Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bowling Dash! 2 HD TRIAL

Kategoria: Sportowe
Producent: 7LEVELS
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.04.2015
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 133

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Bowling Dash! 2 HD TRIAL

Gra w kręgle choć z pozoru prosta, jest niezwykle wciągająca i daje mnóstwo satysfakcji z wygranej. Niemniej jednak nie zawsze mamy czas lub możliwości, by udać się nawet na szybką partyjkę do kręgielni. Tutaj z pomocą przychodzi gra mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. Bowling Dash! 2 HD TRIAL, bo o niej mowa to świetna zabawa nawet na długie godziny. Dzięki rewelacyjnej oprawie audio-wizualnej oraz fizyce zapewnionej przez zaawansowany silnik Unity mamy pewność, że gra pochłonie nas bez reszty. Do wyboru dostajemy kilka trybów rozgrywki.

Wśród nich znajdziemy Quick Game - szybka rozgrywka, najlepsza na krótką przerwę w pracy czy w szkole. Kolejny tryb to Euro Tour - tutaj w całej serii rozgrywek przyjdzie nam się zmierzyć z najlepszymi graczami z kręgielni z całej Europy. Multiplayer - pozwala na rozgrywkę wieloosobową z naszymi znajomymi. Czy jesteście gotowi stawić czoła wyzwaniu i osiągnąć mistrzostwo?

Wersja TRIAL pozwala na czterokrotne uruchomienie gry.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bowling Dash! 2 HD TRIAL