Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Turbo River Racing Free 1.0

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Tektite
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Turbo River Racing Free

turbor1Jeśli jesteś fanem wiatru we włosach, ogromnych prędkości i wyścigów motorówek to Turbo River Racing Free jest grą właśnie dla Ciebie! Według użytkowników jest to jedna z najlepszych gier w swojej kategorii.

Poza świetną oprawą audiowizualną mamy tutaj do czynienia z ogromną grywalnością, sporą ilością trybów rozgrywki oraz całą masą modyfikacji. Turbo River Racing Free to także innowacyjny i niezwykle dokładny system sterowania poprzez wychylanie w odpowiednią stronę naszego smartfonu lub tabletu. Główny tryb rozgrywki polega na jak najszybszym dotarciu do mety. Po drodze zaś musimy przepływać przez specjalnie oznaczone okręgi, by zdobyć jak największą ilość punktów.

W grze spotkamy między innymi:
- unikalne i zróżnicowane łódki,
- świetną grafikę z mnóstwem detali,
- realistyczne efekty dźwiękowe,
- całą masę power-up'ów,
- niezapomniane przeżycia płynące z rozgrywki.
Turbo River Racing Free to zabawa na długie godziny. Daj się wciągnąć i siądź za sterem ulubionej motorówki.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Turbo River Racing Free