Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Striker Soccer 2

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Chillingo International
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 04.06.2014
Rozmiar: 95.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 176

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Striker Soccer 2

Chcesz poczuć atmosferę piłkarskich mistrzostw świata? Już teraz możesz! To za sprawą darmowej gry mobilnej Striker Soccer 2 ze studia Chillingo. Druga część światowego hitu oferuje jeszcze więcej w porównaniu do swojego poprzednika. Na początku tworzymy własną drużynę piłkarską i musimy tak nią pokierować, by zdobyć mistrzostwo. Nie będzie to jednak łatwe!

Przed nami bowiem szereg rozgrywek, treningi oraz ustalanie strategii na kolejne mecze. Striker Soccer 2 oferuje klasyczny gameplay znany z arcade'owych gier piłkarskich z lat 90-tych XX wieku. Z tą różnicą, że mamy tutaj do czynienia ze świetną oprawą graficzną i realistycznymi efektami dźwiękowymi. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie kilka trybów rozgrywki. Są to między innymi Single Match (pojedynczy mecz) oraz Competition, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się o puchar. Gra oferuje łącznie ponad 300 drużyn z całego świata oraz 16 lig. Warto wspomnieć, że system sterowania został specjalnie zoptymalizowany pod kątem niewielkich ekranów dotykowych, przez co rozgrywka jest czystą przyjemnością.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Striker Soccer 2