Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stick Stunt Biker 2

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Djinnworks e.U.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2013
Rozmiar: 28 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Stick Stunt Biker 2

stunt1Tym razem coś zarówno dla fanów wyścigów, jak i mrocznego klimatu prosto z Limbo. Stick Stunt Biker 2 to połączenie kilku niezwykle grywalnych rodzajów gier.

Począwszy od klasycznego trialu motocyklowego w 2D, przez mroczną przygodówkę Limbo po typowe, arcadowe wyścigi. Całość osadzona jest w mrocznym klimacie - grafika pomimo, że tylko dwuwymiarowa, stoi na najwyższym poziomie. Płynne animacje dopełniają dzieła. Naszym zadaniem jest dotrzeć na motocyklu z punktu A do punktu B w jak najszybszym czasie.

Nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać! Na przeszkodzie staną nam liczne "przeszkadzajki" - począwszy od niewielkich hopek, a skończywszy na wybuchających beczkach czy serpentynach pełnych niespodzianek. Im szybciej przejedziemy daną trasę, tym więcej gwiazdek możemy za nią zdobyć. Natomiast za odpowiednią ilość zgromadzonych gwiazdek jesteśmy upoważnieni do zakupu coraz to lepszych motocykli.

Ze względu na zróżnicowane levele, świetną oprawę audio-wizualną oraz niespotykaną grywalność Stick Stunt Biker 2 to z pewnością jedna z najlepszych darmowych gier w swojej kategorii!

Długie godziny dobrej zabawy zapewnią miedzy innymi:
- ponad 50 zróżnicowanych poziomów,
- możliwość zdobywania specjalnych gwiazdek za każdy z zaliczonych leveli,
- doskonała fizyka,
- kilka rodzajów motocykli, między innymi: Speed Bike, Chopper, Police Bike, Future Bike
- wybór pomiędzy dwoma rodzajami sterowania,
- wyścigi z własnym "duchem",
- porównywanie naszych wyników z wynikami znajomych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stick Stunt Biker 2