Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skater California 1.0

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: SKATER SKATE
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 208

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Skater California

skater1Temat deskorolkowy w grach komputerowych poruszany był od wielu, wielu lat. Jedną z najpopularniejszych serii w tej kategorii bez wątpienia jest Tony Hawk Pro Skater. Niemniej jednak, jeśli jesteś fanem skateboardingu i chciałbyś cieszyć się grą w tym klimacie wszędzie tam gdzie jesteś to wystarczy, że posiadasz smartfon lub tablet z systemem Android i zainstalujesz Skaterr California.

Ten niezwykle wciągający i przede wszystkim darmowy tytuł wciągnie Cię na wiele godzin. To przede wszystkim za sprawą odpowiednio zbalansowanej rozgrywki oraz możliwości użycia całego szeregu trików. W Skater California do dyspozycji otrzymamy między innymi:
- 100 zróżnicowanych leveli,
- 6 różnych postaci do wyboru (każda cechuje się innymi umiejętnościami),
- system naliczania punktów na kilka różnych sposobów (zbieranie monet i trofeów w celu odblokowania kolejnych poziomów),
- grafikę z wysoką ilością detali oraz płynną animacją.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Skater California