Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Football 2013

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: gameloft
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 24.04.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 738

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.
Opis - Real Football 2013
Tym razem coś dla wszystkich fanów piłki kopanej. Jeśli akurat nie masz dostępu do swojego komputera lub konsoli, a chciałbyś rozegrać mecz, nic straconego! Wystarczy pobrać Real Footbal 2013 i cieszyć się licencjonowanymi drużynami oraz świetną, żywcem wyjętą z najnowszych produkcji konsolowych, oprawą audiowizualną. Według użytkowników jest jedna z najlepszych gier sportowych spośród tych, dostepnych dla systemu Android. Niestety podobnie, jak w przypadku innych produkcji GAMELOFT, tak i tutaj znajdziemy system mikropłatności. Niemniej jednak gra do pobrania jest całkowicie za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Real Football 2013