Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Basketball 1.4

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: MobileCraft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 232

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Real Basketball

realbasket1Koszykówka to jeden z najpopularniejszych sportów drużynowych na świecie. Także w Polsce ta dyscyplina ma wielu fanów. Jeśli jesteś jednym z nich to z pewnością zainteresuję Cie gra Real Basketball. Niemniej jednak tytuł ten przypadnie do gustu nie tylko fanom wsadów i rzutów za 3 punkty.

To przede wszystkim ze względu na oszałamiającą oprawę graficzną oraz doskonałe odzwierciedlenie fizyki. Real Basketball posiada możliwość gry pojedynczej, jak i tryb multiplayer. To jednak nie wszystko. Łącznie bowiem dostępnych jest aż 6 trybów rozgrywki. Wspomniany wcześniej multiplayer pozwala na grę z rzeczywistym przeciwnikiem nawet z drugiego końca świata (połączenie online). Nie zabrakło także tablicy wyników, na której możemy dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi. Do wyboru dostaniemy także cztery boiska, 20 rodzajów piłek oraz 40 typów strojów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Real Basketball