Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: WeGo Interactive Co., LTD
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 01.09.2014
Rozmiar: 49.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 202

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER

RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER to gra stworzona przede wszystkim z myślą o wszystkich fanach wyścigów, którzy posiadają urządzenia mobilne z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, całość bazuje przede wszystkim na grze wieloosobowej. Dzięki specjalnemu trybowi gry możemy ścigać się z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji nie otrzymamy jednak mocnych maszyn z ogromnymi silnikami benzynowymi. RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER to wyścigi samochodów zdalnie sterowanych.

Wyścigowe zadania przyjdzie nam podejmować na łącznie 264 zróżnicowanych trasach. Warto dodać, że twórcy gry co jakiś czas oferują dostęp do unikalnych turniejów z nagrodami. Za zdobyte punkty możemy ulepszać nasze pojazdy, kupować dostęp do coraz to ciekawszych tras i trybów rozgrywki. W jednym wyścigu może uczestniczyć maksymalnie do czterech graczy jednocześnie. Dzięki świetnej oprawie audio-wizualnej oraz bardzo dobrze oddanej fizyce jazdy RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER na długo zapadnie w pamięć. Jesteś gotowy podjąć wyzwanie?


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER