Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Racing Fever

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Gameguru
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.06.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 154

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Racing Fever

Wyścigi to jedna z najpopularniejszych kategorii zarówno wśród gier komputerowych, jak i tych stworzonych na urządzenia mobilne. W gąszczu dostępnych na rynku, darmowych tytułów ciężko jest jednak wybrać te najlepsze. Do listy wartych uwagi z pewnością zaliczyć możemy Racing Fever od studia Gameguru. Gra ta, poza świetną oprawą audiowizualną, dostępem do szeregu istniejących w rzeczywistości aut oferuje zapierającą dech w piersi rozgrywkę oraz kilka bardzo ciekawych trybów. Ciekawą opcją dostępną podczas każdego wyścigu jest SLOW MOTION MODE.

Pozwala on na krótki czas odpalić tryb zwolnionego tempa przez co gracz łatwiej unika kolizji na trasie i ma zdecydowanie więcej czasu na przemyślenie kolejnego manewru. Racing Fever zaoferuje aż cztery różnorodne środowiska, w których przyjdzie nam się ścigać (wiejskie, pustynne, zimowe oraz miejskie). Nie zabrakło także możliwości ulepszania posiadanych aut. Zwiększając ich osiągi (moc, sterowność, hamowanie i inne) mamy znacznie większe szanse na wygraną w kolejnych wyścigach. Dodatkowo do zdobycia jest szereg różnego rodzaju achievementów, którymi możemy pochwalić się online.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Racing Fever