Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Race Illegal: High Speed 3D 1.0

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: HeroCraft Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 245

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Race Illegal: High Speed 3D

raceillegal1Race Illegal: High Speed 3D to kolejna, obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów adrenaliny, rywalizacji i zapachu wysokooktanowej benzyny posiadających urządzenie mobilne z systemem Android. Te niezwykle popularne, darmowe wyścigi zapewnią wiele godzin rozrywki i wywołają gęsią skórkę na rękach. Jak sam tytuł wskazuje, gracz wciela się w rolę uczestnika nielegalnych wyścigów.

Naszym zadaniem jest rzecz jasna wygrać jak najwięcej wyścigów. Kolejne zwycięstwa umożliwiają nam zdobycie coraz większego szacunku wśród współuczestników oraz wygranie gotówki potrzebnej do tuningu lub kupna nowej fury. W grze do dyspozycji jest łącznie 20 różnych tras oraz 9 samochodów. Fizyka jazdy jest niezwykle realistyczna, a oprawa audiowizualna dorównuje najlepszym tytułom na rynku. Ponadto Race Illegal: High Speed 3D umożliwia rywalizację z innymi graczami on-line oraz wgląd w statystyki i tablicę wyników. Nie czekaj - wsiadaj za kierownicę i rozpocznij przygodę z nielegalnymi wyścigami ulicznymi!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszym.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Race Illegal: High Speed 3D