Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Rally LITE 1.0.2

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Illusion Magic Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 243

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Pocket Rally LITE

prl1Pocket Rally to jedna z tak naprawdę niewielu dobrych gier traktujących o rajdach samochodowych napisana specjalnie dla systemu Google Android. Począwszy o świetnej oprawy audiowizualnej, przez szereg licencjonowanych aut, skończywszy na dobrze oddanej fizyce i realistycznym zachowaniu się samochodu podczas jego prowadzenia.

Całość okraszona została grafiką 3D, która nieco przypomina tę, z jaką mieliśmy do czynienia grając w dwie pierwsze części słynnego już Colin'a McRae Rally. Twórcy pomyśleli także o odpowiednim systemie sterowania.

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż do wyboru mamy aż cztery różne tryby, włączając w to tryb przygotowany specjalnie dla posiadaczy smartfonu Xperia Play oraz trzy różne widoki z kamer. Ponadto można ustawiać poziom trudności poprzez regulację AI wirtualnych oponentów.

W wersji LITE dostępne są dwa podstawowe tryby gry, czyli Challenge oraz Single Race. Dodatkowe trasy oraz pojazdy odblokowujemy po przejściu trybu Challenge. Warto dodać, że Pocket Rally LITE zajmuje niewiele, bo zaledwie 25MB przestrzeni dyskowej, więc zmieści się w pamięci praktycznie każdego urządzenia z Androidem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0.1 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pocket Rally LITE