Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Madden NFL Mobile

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: EA Mobile
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 01.09.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 144

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Madden NFL Mobile

Madden NFL to jedna z najpopularniejszych serii gier sportowych. Stworzona przez cenione na całym świecie studio EA Sports, które odpowiada między innymi za takie tytuły, jak FIFA, NHL czy NBA Y2K. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z niezwykle dopracowanym i rozbudowanym tytułem. Nie zabrakło tutaj niezwykle realistycznej oprawy audio-wizualnej, płynnej animacji oraz całej masy dodatków, które sprawią, że nie będziemy mogli oderwać się od Madden NFL Mobile przez długie godziny.

Do dyspozycji jest kilka rodzajów rozgrywki. Począwszy od zwykłej rozgrywki towarzyskiej, skończywszy na Karierze, w której przyjdzie nam stworzyć od podstaw nowy zespół NFL i poprowadzić go do osiągnięcia mistrzostwa. Aby to zrobić należy brać udział w różnego rodzaju treningach, kupować nowych zawodników oraz prowadzić rozgrywki z coraz to silniejszymi przeciwnikami. Warto wspomnieć, że system sterowania został opracowany specjalnie z myślą o urządzeniach z niewielkimi ekranami dotykowymi. Nie powinien więc nikomu sprawiać problemów.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 i nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Madden NFL Mobile