Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kręgle 1.0

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Vatroslav Dino Matijas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 271

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Kręgle

kregle1Kręgle to jedna z najciekawszych i najbardziej wciągających gier towarzyskich. Niestety nie zawsze mamy czas wybrać się ze znajomymi na kręgielnie. Co wtedy? Wystarczy, że jesteśmy w posiadaniu smartfonu lub tabletu z systemem Android i pobierzemy darmową grę Kręgle.

Realistyczne odwzorowanie fizyki, świetny system sterowania przystosowany do ekranów dotykowych i miła dla oka oraz ucha oprawa audiowizualna to nie wszystkie atuty prezentowanego tytułu. W grze znajdziemy łącznie cztery tryby rozgrywki. Początkowo mamy dostęp do Bowling League. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia odblokowujemy kolejno dwa mistrzostwa Bowling Tournaments: World Bowling Championship oraz Olympic Games Tournament. Ponadto  jest jeszcze tryb kariery. Całość zapewni zabawę na co najmniej kilka godzin. Kręgle to świetna zabawa nie tylko dla fanów tego sportu. Spróbujcie, a przekonacie się sami.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kręgle

dodał: ~4r33eww , 11.06.2016

yy5

dodał: ~yy5tre , 11.06.2016

yyyyy65yy

dodał: ~yy5tre , 11.06.2016

yyyyy65yy