Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fast Racing 3D

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Doodle Mobile Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 500

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Fast Racing 3D
Tym razem coś dla fanów dużych prędkości, zapachu benzyny oraz emocji na najwyższym poziomie! Mowa tutaj o grze Fast Racing 3D. Dzięki niej dostaniemy możliwość wcielenia się w rolę kierowcy wyścigowego i brania udział w szeregu wymagających wyścigów. Począwszy od startów na 1/4 mili, a skończywszy na nocnych wyścigach wąskimi ulicami dużych miast. Fast Racing 3D to między innymi świetna grafika 3D z całą masą detali, rewelacyjne efekty dźwiękowe, wymagający przeciwnicy, możliwość ulepszania auta. Za zarobione pieniądze gracz może także kupić zupełnie nowe, szybsze auta. Prezentowana gra to świetna zabawa na długi czas - gameplay zajmuje łącznie około 10-11 godzin. Wymagania systemowe: Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fast Racing 3D