Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fast & Furious 6: The Game

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Kabam
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 27.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 719

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Fast & Furious 6: The Game

ff1Fast & Furious - jedna z najpopularniejszych serii filmów akcji ostatnich lat. Fabuła kręci się wokół grupy wyjętych spod prawa kierowców, których hobby są nielegalne, nocne wyścigi. Szósta z kolei część opowiada o kolejnych zmaganiach bohaterów.

Gra Fast & Furious 6: The Game po części bazuje na scenariuszu filmowym. Tytuł typu "free to play" (udostępnione mikropłatności za wybrane usługi) przeniesie gracza w świat nocnego szaleństwa na drogach Londynu. Dołącz do ekipy Szybkich i Wściekłych, tuninguj swoje auto, bierz udział w nielegalnych wyścigach i zdobywaj szacunek przeciwników.

Pozycja okraszona została oszałamiającą grafiką i miłymi dla ucha efektami dźwiękowymi. Do dyspozycji dostaniemy licencjonowane auta. Wybierać będzie można spośród typowych, amerykańskich klasyków (np. Dodge Charger 1970), aż po najnowsze samochody wyścigowe.

Za zdobyte w wygranych wyścigach pieniądze możemy odblokować kolejne lokacje lub ulepszyć (tak mechanicznie, jak i wizualnie) swoją brykę. Ponadto producent co jakiś czas proponuje nam udział w turnieju, którego wyniki publikowane są na dostepnej w sieci tablicy. Gotowi podjąć wyzwanie?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fast & Furious 6: The Game