Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Carmageddon Free

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Stainless Games Ltd
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 465

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Carmageddon Free


Opis - Carmageddon Free

car1Carmageddon - ten tytuł spędzał sen z powiek niejednemu graczowi w połowie lat 90-tych XX wieku. Niezwykle brutalna gra, która wywołała masę krytyki ale jednocześnie zyskując sobie jeszcze więcej fanów. Teraz te oryginalne wyścigi mogą być Twoje! Wystarczy tylko, że posiadasz urządzenie (tablet lub smartfon) z systemem Android.

Carma Free to wersja demonstracyjna gry Carmageddon stworzonej przez studio Stainless Games Ltd. Rolą gracza jest wcielić się w postać brutalnego kierowcy i rozprawić się z przeciwnikami. Etapy można przechodzić na wiele różnych sposobów - standardowo, czyli dotrzeć do mety jako pierwszy lub nieco mniej konwencjonalnie - rozwalając pozostałych kierowców, dewastując przy tym miasto i rozjeżdżając przechodniów, za co rzecz jasna dostajemy dodatkowe punkty i bonusy.

Jest to pozycja niemal obowiązkowa dla fanów klasycznych gier akcji i wyścigów typu arcade. Androidowa wersja opisywanego tytułu została dokładnie sportowana z PC. Dodatkowo przemyślany system sterowania pozwala w pełni cieszyć się rozgrywką.

Uwaga!
Wersja Free daje dostęp do pierwszych trzech etapów gry. To wystarczy, by pochłonąć gracza nawet na wiele godzin.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Carmageddon Free