Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BMX Boy 1.5

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Runner Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 368

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - BMX Boy

W młodości większość z nas marzyła o posiadaniu profesjonalnego BMX-a i o ty, aby móc na nim wykonywać przeróżne, zapierające dech w piersi tricki. Niestety nie każdemu się udało. Teraz jednak, dzięki grze BMX Boy możemy spełnić swoje marzenia z dziecięcych lat!

Tytuł ten przeznaczony jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Producent określa grę jako "łatwa, ale dająca wiele radości". Usiądź za kierownicą niewielkiego roweru i wykonuj przeróżne ewolucje. Dzięki prostej oprawie graficznej z BMX Boy doskonale poradzą sobie nawet starsze urządzenia. Do naszej dyspozycji będzie:
- przejrzyste menu i prosta oprawa graficzna,
- trzy różne terytoria,
- aż 90 poziomów,
- cała masa trików,
- możliwość pobierania nowych aktualizacji (levele i triki).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BMX Boy