Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asphalt Overdrive

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: gameloft
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.10.2014
Rozmiar: 27.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 171

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Asphalt Overdrive

Asphalt Overdrive to kolejna już odsłona niekwestionowanego hitu w kategorii gier wyścigowych. Tym razem firma Gameloft proponuje nam swoistego spinoff'a, czyli przenosi nas w czasie do wydarzeń jeszcze sprzed pierwszej części serii Asphalt. Zasiądziemy za kierownicą najlepszych aut wyścigowych lat 80-tych XX wieku (będą to między innymi: Lamborghini Countach czy kultowe Ferrari Testarossa). Przyjdzie nam się ścigać po ulicach miasta San Francisco oraz całej południowej Kalifornii.

Poza wyśmienita oprawą audio-wizualną mamy tutaj do dyspozycji aż siedem różnych misji do wykonania (ucieczka przed policją, pokonanie kilku bossów, unikanie przeszkód oraz wykonywanie zapierających dech w piersi tricków). Nie zabrakło także możliwości pochwalenia się swoimi wynikami publikując je na łamach Facebooka. Możliwa jest także sieciowa gra wieloosobowa. Do wyboru są trzy podstawowe tryby gry: League Championships, Time Trial oraz Gang. Asphalt Overdrive to długie godziny wyśmienitej zabawy. Jesteście gotowi podjąć to wyzwanie?


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Asphalt Overdrive