Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3D Tennis 1.1

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Vatroslav Dino Matijas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - 3D Tennis

3dtennis1Jedną z najpopularniejszych, letnich dyscyplin sportowych bez wątpienia jest tenis. Jeśli nie zawsze masz czas wziąć rakietę i wybrać się na kort to mamy na to radę.

Wystarczy mieć smartfon lub tablet z systemem Android i pobrać grę o nazwie 3D Tennis. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji to przede wszystkim piękna grafika 3D, realistycznie odwzorowana fizyka oraz wymagający przeciwnicy. Wszystko to rzecz jasna za darmo. Całość została zoptymalizowana pod urządzenia z ekranami dotykowymi. W związku z tym naszym oczom okaże się jedynie rakieta tenisowa, którą odpowiednim ruchem palca możemy sterować. Łącznie do wyboru są trzy poziomy trudności. Gra nie tylko dla fanów tenisa!

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 3D Tennis