Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tekken Card Tournament

Kategoria: RPG
Producent: BANDAI NAMCO Games Europe
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.01.2015
Rozmiar: 191.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 176

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Tekken Card Tournament

Tekken to jedna z najbardziej znanych na świecie serii bijatyk. Do tej pory dostępna wyłącznie na konsolach oraz automatach. Teraz świat Tekkena dostępny jest na wyciągnięcie ręki! Najnowsza część serii, Tekken Card Tournament wydana została bowiem na urządzenia mobilne z systemem Android. Gra nie jest typową bijatyką. To karcianka z jej elementami. Wybieramy karty naszych ulubionych postaci, które mają określone parametry i stajemy w szranki z innymi graczami z całego świata.

Tryb gry online pozwala na rozgrywki zarówno ze znajomymi, jak i z zupełnie obcymi osobami, które także chciałyby spróbować swoich sił. Jak przystało na serię Tekken, mamy tutaj do czynienia z niezwykle wysokiej jakości oprawą audio-wizualną. Zarówno dźwięk, jak i animacje prezentują najwyższą jakość. Do wyboru mamy karty z podstawowym deckiem postaci. Za dodatkową opłatą możemy jednak dokupić zupełnie nowe. Jeśli jesteś fanem serii lub po prostu lubisz dobre karcianki, nie czekaj -pobierz już teraz zupełnie za darmo!


Wymagania systemowe: 
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tekken Card TournamentRPG