Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crusaders Quest

Kategoria: RPG
Producent: NHN Entertainment Corp.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.01.2015
Rozmiar: 46.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 134

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Crusaders Quest

Crusaders Quest to klasyczna gra RPG stworzona w oldschoolowym stylu gier na 16-bitowe konsole. Całość przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Dzięki kolorowej grafice, płynnym animacją oraz przemyślanemu systemowi sterowania gra się bardzo przyjemnie, a sama rozgrywka potrafi wciągnąć na długie godziny. Na początku wybieramy swojego bohatera i rzucamy go w wir walki zdobywając po drodze szereg nowych broni i umiejętności. To jednak nie wszystko! W grze dostępnych jest łącznie ponad 200 zróżnicowanych postaci, którymi możemy grać.

Daje to niezwykle szerokie spektrum możliwości (bohaterowie podzieleni na kilka klas, w każdej klasie do kilkudziesięciu postaci). Walka z przeciwnikiem może toczyć się zarówno w trybie turowym, jak również w czasie rzeczywistym. To od nas zależy, który z nich wybierzemy. Poza tradycyjnym trybem rozgrywki mamy do wyboru także walki typu PVP, co znacznie urozmaica grę. Crusaders Quest to tytuł nie tylko dla wielbicieli starych gier RPG, ale także dla każdego, kto lubi się na chwilę rozerwać.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 3.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crusaders QuestRPG