Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lone Ranger

Kategoria: Przygodowe
Producent: Disney
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 46.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 199

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - The Lone Ranger

Samotny Jeździec (The Lone Ranger) to gra mobilna studia Disney oparta na motywach filmu o tym samym tytule i przeznaczona na smartfony oraz tablety z systemem Android. Reprezentuje dość popularny gatunek action RPG. Na pierwszy rzut oka naszą uwagę zwraca przede wszystkim świetna oprawa graficzna. Niestety powoduje ona brak kompatybilności ze starszymi urządzeniami wyposażonymi w słabsze układy graficzne i niewielką ilość pamięci RAM. Fabuła gry przenosi nas w czasy świetności Dzikiego Zachodu.

Nasze zadanie polega na wcieleniu się w rolę samotnego stróża prawa, który za wszelką cenę stara się zaprowadzić porządek w niewielkim miasteczku Colby, które zostaje najechane przez grupę bandytów. Niemniej jednak The Lone Ranger to nie tylko strzelaniny i wartka akcja, to także strategia oraz przygoda. Będziemy musieli znaleźć sposób, by zapobiec korupcji, rozwikłać kilka ciekawych zagadek oraz kooperować z innymi stróżami prawa i naszym tajemniczym przyjacielem, Indianinem Tonto. Ponadto gra oferuje możliwość ulepszania oraz zdobywania nowych broni i narzędzi pomagających w czasie rozgrywki. Całość pozwoli na długie godziny dobrej zabawy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lone RangerPrzygodowe