Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stickman: Prison Break

Kategoria: Przygodowe
Producent: YAFEI
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 242

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Stickman: Prison Break
Swego czasu serial telewizyjny Skazany na śmierć (Prison Break) cieszył się ogromną popularnością. Dziś na jego motywach powstała niezwykle wciągająca, ale jednocześnie dość prosta gra o nazwie Stickman: Prison Break. Całość należy do znanej serii Stickman studia YAFEI. Gracz wciela się w rolę tytułowego Stickmana, który został umieszczony w więziennej celi. Pewnego razu zostaje mu dostarczona tajemnicza paczka z różnymi, na pierwszy rzut oka nie związanymi ze sobą przedmiotami. I tutaj zaczyna się zabawa! Naszym zadaniem jest w taki sposób wykorzystać wspomniane przedmioty, by jak najszybciej wydostać się z niewoli. Można to zrobić na kilka różnych sposób. Stąd też sama gra może mieć kilka zakończeń. Niemniej jednak, nieumiejętne zestawianie niektórych rzeczy może zakończyć się naszym niepowodzeniem. Dzięki niezwykle prostej oprawie audio-wizualnej Stickman: Prison Break może być z powodzeniem instalowany nawet na nieco starszych smartfonach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stickman: Prison BreakPrzygodowe