Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Seabeard

Kategoria: Przygodowe
Producent: Backflip Studios, Inc.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 20.05.2015
Rozmiar: 92.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 113

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Seabeard

Seabeard to gra mobilna, która powinna spodobać się przede wszystkim poszukiwaczom przygód i fanom eksploracji nieodkrytych dotąd miejsc. Prezentowany tytuł to niezwykle rozbudowana produkcja, która zapewni nam rozrywkę na długie godziny. Naszym zadaniem jest eksploracja dziewiczych wysp rozrzuconych po oceanie i wykonywanie różnego rodzaju misji (od nakarmienia zwierzaków po pomoc w odnalezieniu tajemniczego skarbu). W tym celu musimy zebrać ekipę przyjaciół i zatrudnić ekspertów, którzy pomogą nam podczas rozwiązywania nieco trudniejszych zadań.

Mamy tutaj także do czynienia z możliwością handlowania między graczami znalezionymi przedmiotami. Gra bowiem dostępna jest także w trybie multiplayer (wymagane połączenie z internetem). Seabeard oferuje miłą dla oka oprawę graficzną 3D oraz umilającą rozgrywkę ścieżkę dźwiękową. Warto dodać, że Seabeard to także możliwość tworzenia. Budujemy bowiem własną wyspę, która powinna stawać się coraz to atrakcyjniejsza dla odwiedzających. Dzięki temu zdobywamy zarówno uznanie wśród innych graczy, jak również środki konieczne do dalszej rozbudowy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SeabeardPrzygodowe