Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hidden Artifacts

Kategoria: Przygodowe
Producent: GameHouse
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 20.05.2015
Rozmiar: 790.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 130

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Hidden Artifacts

Hidden Artifacts to propozycja dla wszystkich żądnych przygód poszukiwaczy skarbów. Prezentowany tytuł to typowy przedstawiciel gier typu point and click, który stworzony został z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. Całość oferuje możliwość eksploracji aż sześciu różnych lokacji w celu rozwiązania znajdujących się tam zagadek. Nagrodą rzecz jasna jest tajemniczy skarb. Warto dodać, że Hidden Artifacts to niezwykle dopracowana oprawa graficzna. Wysokiej jakości lokacje powoduje niestety to, iż całość zajmuje sporo miejsca w pamięci urządzenia (niemal 800MB) przez co gra może nie być obsługiwana przez nieco starsze urządzenia z niewielką ilością pamięci wewnętrznej. 

Na plus należy tutaj zaliczyć możliwość chwalenia się swoimi wynikami znajomym poprzez publikowanie wiadomości na Facebooku bezpośrednio z poziomu gry. Nie zabrakło także różnego rodzaju bonusów, które dodatkowo podwyższają punktację. Hidden Artifacts to świetne rozwiązanie na nudę zarówno w czasie krótkich przerw, jak również podczas dłuższych, deszczowych wieczorów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 3.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hidden ArtifactsPrzygodowe