Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zynga Poker

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zynga
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 29.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 373

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Zynga Poker

zyngapoker1Zynga to studio, które specjalizuje się w tworzeniu gier społecznościowych. Poza takimi hitami, jak FarmVille, czy inne tytuły znane z Facebook'a, ma w swojej ofercie również niezwykle popularną grę - Zynga Poker. Teraz jest on dostępny również na urządzenia mobilne z systemem Android.

Zynga Poker to możliwość brania udziału w turniejach online z ponad 6 milionami użytkowników z całego świata. Po pobraniu gry dostajemy gratis w postaci 20 tysięcy żetonów, które możemy rozdysponować na tzw. "szybkie rozgrywki" lub biorąc udział w jednym z wielu turniejów. Ponadto codziennie dostajemy możliwość wygrania nawet 100 tysięcy żetonów w konkursie Lucky Bonus Slots. Zynga Poker to klasyczny Texas Hold'Em w najlepszym wydaniu. Naszymi wynikami możemy pochwalić się publikując je na publicznej tablicy internetowej. Dzięki prezentowanej aplikacji możesz cieszyć się grą w pokera wszędzie tam, gdzie tylko zabierzesz ze sobą swój telefon lub tablet. Pomimo braku menu w języku polskim, Zynga Poker nie powinna sprawić problemu z obsługą.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zynga PokerPozostałe