Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MineCraft Pocket Edition

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mojang
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.04.2013
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 4892

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - MineCraft Pocket Edition

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Teraz dostępna także w wersji mobilnej na urządzenia z systemem Android. Spróbuj stworzyć swój własny świat MineCraft w wersji mobilnej. Twórz niewyobrażalne konstrukcje z dostępnych materiałów, poznawaj innych graczy, broń się przed creepersami. Wersja demo to dostęp do 18 z 36 rodzajów (dostepnych w pełnej wersji) bloków, brak możliwości zapisywania stworzonego świata między sesjami oraz wersja Multiplayer, gdzie świat nie może zostać skopiowany na telefon. Minecraft to praktycznie nieograniczone możliwości w kreowaniu świata. Możemy budować, kopać, eksplorować, walczyć, konstruować - jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia. Twórz niewielkie domy, ogromne zamczyska lub farmy ze zwierzętami - wybór należy do Ciebie! Pamiętaj jednak, że nocą pojawiają się złowrogie stworzenia, które mogą pozbawić Cię życia, dlatego staraj się przed nimi bronić.


Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od urządzenia. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MineCraft Pocket Edition

dodał: ~ziomal123 , 05.01.2015

Kto jest teraz na pobierz.pl niech napisze mandarynka\n

dodał: ~Oskarsuper , 02.01.2014

Super gra super gar własinie gram w minecraft\nnaserweże.

dodał: ~faine , 09.12.2013

Faine\n

dodał: Krzysiu9 , 09.11.2013

No wlasnie minecraft jest fajny, mozna sobie sciagnac minecraft'a na komorke na Alcatela?

dodał: ~violetta , 28.07.2013

Supcio

Pozostałe