Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dirt Road Trucker 3D 1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: 3dinteger
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dirt Road Trucker 3D

dirt1Dirt Road Trucker 3D to gra nie tylko dla prawdziwych mężczyzn. Wciel się w rolę kierowcy potężnej, amerykańskiej ciężarówki lub klasycznego pick up'a i przemierzaj najniebezpieczniejsze trasy świata.

Gra dzięki realistycznej grafice 3D oraz doskonałej oprawie dźwiękowej prezentuje się naprawdę dobrze! Zadaniem gracza jest dostarczyć do celu wieziony ładunek w określonym czasie. Z pozoru wydaje się to łatwe. Na drodze jednak czeka nas wiele przeszkód, a czasu zostało bardzo niewiele. Ponadto przez wyboiste drogi nie trudno jest stracić cenny towar znajdujący się z tyłu.

Dirt Road Trucker 3D oferuje możliwość porównywania czasów przejazdu danego odcinka z rekordami znajomych. Ponadto gracz może wybrać jeden z kilku rodzajów sterowania:
- poprzez przechył smartfonu/tabletu,
- wirtualną kierownicę,
- ergonomiczne przyciski rozmieszczone na ekranie dotykowym.
Producent obiecuje systematyczne dodawanie nowych tras.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dirt Road Trucker 3DPozostałe