Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Akasha

Kategoria: MMORPG
Producent: GAMEVIL Inc.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 30.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 267

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Akasha

Akasha to świetny reprezentant gier typu MORPG na urządzenia mobilne z systemem Android. Całość osadzona została w mitycznym klimacie tajemniczych, bezkresnych lasów, złych czarownic i bohaterskich wojowników. Tytuł gry to również nazwa mitycznego runa, który w magiczny sposób powstał po śmierci czarownic. Niemniej jednak do jego stworzenia konieczna była także śmieć niewinnych mieszkańców niewielkiego miasteczka Yavarani. Zaledwie kilkorgu z nich udało się ujść z życiem.

Wśród nich znalazł się nasz bohater, który powraca, by dokonać zemsty. Tutaj wkraczamy my. Przejmujemy kontrolę nad postacią młodego chłopca i staramy się stawić czoła najgorszemu złu czającemu się w Yavarani i jego okolicach. Po wyborze odpowiedniego oręża ruszamy w bój. Po drodze spotkamy licznych, coraz bardziej wymagających przeciwników. Za zdobyte punkty doświadczenia rozwijamy swoje umiejętności, a za pieniądze kupujemy lepszą broń. Przyznać trzeba, że w tej kwestii twórcy gry bardzo się postarali - do naszej dyspozycji oddanych bowiem zostało setki różnych kombinacji oręża. Dla lepszego efektu, całość okraszono świetną oprawą audio-wizualną.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AkashaMMORPG