Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Żulionerzy 1.7

Kategoria: Logiczne
Producent: hq development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 1560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Żulionerzy

zulionerzy1Zapewne każdy z Was kojarzy niezwykle popularny na całym świecie teleturniej Milionerzy. Jakiś czas temu w Polsce powstała gra parodiująca ów show o nazwie Żulionerzy. Ten zabawny tytuł znali wówczas wszyscy posiadacze komputerów PC. Już teraz możecie zupełnie za darmo pobrać jego mobilną wersję przeznaczoną na smartfony i tablety z systemem Android.

Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na szereg pytań nie popełniając ani jednego błędu. Nie są to jednak typowe pytania, a takie, które w jakiś sposób wiążą się z kulturą picia alkoholu. Do dyspozycji graczy rzecz jasna są trzy koła ratunkowe: Połóweczka, Telefon do Meliny oraz Ściepa Publiki. Nagroda główna to 10 000 butelek wybornego, taniego wina. Jesteście w stanie podjąć ryzyko i spróbować zwyciężyć? Żulionerzy czekają!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Żulionerzy