Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zgaduj: Wiedza o Polsce 1.3

Kategoria: Logiczne
Producent: Łukasz Kobyliński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Zgaduj: Wiedza o Polsce

Wydaje Ci się, że wiesz dużo na temat Polski i polskiej kultury? Sprawdź się! Wystarczy pobrać darmową aplikację Zgaduj: Wiedza o Polsce. Ta zawiera ponad 400 pytań z różnych dziedzin wiedzy na temat naszego kraju i jego kultury. Wśród nich znajdziemy między innymi historię, sport, geografię i rozrywkę.

Do dyspozycji dostaniemy dwa tryby rozgrywki: Trening, gdzie możemy na spokojnie poćwiczyć swoje umiejętności i zweryfikować wiedzę oraz Turniej, gdzie za dobre odpowiedzi dostajemy punkty, a końcowy wynik trafia na tablicę rekordów. Uważać trzeba także na czas! Tego bowiem nie ma za wiele, więc nie możemy się zbyt długo zastanawiać nad odpowiedziami. Uwaga! Ta gra naprawdę wciąga i jest świetnym dodatkiem do spotkań ze znajomymi czy wieczornych, rodzinnych posiadówek. Aplikacja może nie działać poprawnie na smartfonach i tabletach z systemem Android 4.2 z powodu braku obsługi wielu użytkowników.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zgaduj: Wiedza o Polsce