Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Where's My Water? 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Disney
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 46.0 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 169

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - Where's My Water? 2


Opis - Where's My Water? 2

Where's My Water? 2 to druga już część niekwestionowanego hitu wydanego przez studio Disney'a. Na czym polega rozgrywka? Zadanie gracza z pozoru wydaje się niezwykle proste. Musi on bowiem w kilku szybkich ruchach doprowadzić wodę w zaznaczone na planszy miejsce. Całość jednak z levelu na level staje się coraz trudniejsza, a na naszej drodze spotkamy coraz więcej przeszkód. Co więcej, przez ograniczoną liczbę ruchów i nieubłaganie uciekający czas musimy naprawdę wytężać nasze szare komórki.

Where's My Water? 2 to ponad setka zróżnicowanych poziomów, kilka trybów rozgrywki (włączając w to tryb treningowy), ciekawe lokacje (fabryka mydła, ścieki, piaszczysta plaża), świetna, bajkowa grafika oraz wpadające w ucho efekty dźwiękową. Co więcej, mamy tutaj możliwość publikowania swoich wyników na łamach portali społecznościowych (Google+, Facebook). Dla nieco bardziej opornych graczy opracowano zaś specjalny system wskazówek i podpowiedzi. Gra pochłonie na długie godziny zarówno tych najmłodszych użytkowników urządzeń z systemem Android, jak i nieco starszych fanów gier mobilnych.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Where's My Water? 2