Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warcaby (Checkers) 1.0

Kategoria: Logiczne
Producent: Magma Mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 573

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Warcaby (Checkers)

Warcaby to jedna z niezwykle starych gier towarzyskich z elementami gry strategicznej. Nieco prostsza od szachów, ale często równie wciągająca. Jeśli lubicie czasem zagrać w warcaby, ale nie zawsze macie przy sobie szachownicę oraz pionki to wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem. Warcaby wynalezione zostały około 3500 lat temu e Egipcie.

Dziś Ty możesz mieć je na swoim smartfonie i rozkoszować się grą gdziekolwiek chcesz. Do wyboru mamy plansze o wymiarach 6x6, 8x8 lub 10x10. Ponadto gra charakteryzuje się świetną oprawą graficzną. Warcaby wspierają zarówno międzynarodowe zasady gry, jak i zasady obowiązujące w Stanach Zjednoczonych. Wirtualni przeciwnicy oparci są o silnik Magma Mobile AI engine, przez co z levelu na level stają się coraz bardziej wymagający. Nie zabraknie także gry dwuosobowej!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warcaby (Checkers)