Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tic Tac Toe - Pro

Kategoria: Logiczne
Producent: Wintrino mobile prime
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 144

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Tic Tac Toe - Pro

Tic Tac Toe, to nic innego, jak niezwykle popularna na całym świecie gra w kółko i krzyżyk. Tym razem jednak jest ona dostępna w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne z systemem Android. Jej dokładna nazwa to Tic Tac Toe - Pro. Ten całkowicie darmowy tytuł zaoferuje prostą, ale niezwykle wciągającą rozrywkę w każdej wolnej chwili (na przerwie w szkole, w pracy, podczas jazdy komunikacją miejską i wszędzie tam, gdzie tylko znajdziesz wolną chwilę. Tic Tac Toe - Pro to poza prostą i wciągającą rozgrywką także przyjemna dla oka grafika oraz miła oprawa dźwiękowa.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z:

- tryb multiplayer,
- możliwość ustawienia jednego z czterech dostępnych poziomów trudności,
- opcja publikacji wyników na łamach portali społecznościowych,
- wgląd w statystyki z poszczególnych rozgrywek,
- funkcje personalizacyjne (zmiana motywów, kolorów tła, itp).
Prezentowana gra nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia (jedynie 3.3 MB) przez co z powodzeniem może być instalowana na słabszych modelach smartfonów czy tabletów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tic Tac Toe - Pro