Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sudoku Temple

Kategoria: Logiczne
Producent: Amigo Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.04.2014
Rozmiar: 31.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 178

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Sudoku Temple

Sudoku to stara japońska gra cyfrowa, która do tej pory zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Sudoku to świetna rozrywka dla każdego, kto chciałby przez chwilę poćwiczyć swoje szare komórki. Już teraz nie musimy mieć przy sobie papierowej wersji oraz ołówka. Wystarczy smartfon z zainstalowaną grą Sudoku Temple od Amigo Games. Całość została zoptymalizowana pod kątem niewielkich ekranów dotykowych. Sterowanie jest zatem niezwykle wygodne i przede wszystkim intuicyjne.

Gra łącznie oferuje nam kilka trybów rozgrywki zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z sudoku. Właśnie dla początkujących stworzony został specjalny samouczek, który krok po kroku wyjaśni zasady. Nie zabrakło tutaj także online'owych tablic z wynikami, gdzie umieszczane są nasze rekordy. Sudoku Temple doskonale sprawdzi się zarówno w podróży, jak równie w przerwie w pracy czy w szkole. Trialowa wersja gry pozwoli na jej pięciokrotne darmowe uruchomienie.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sudoku Temple