Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sudoku Free

Kategoria: Logiczne
Producent: genina.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 464

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Sudoku Free

sudokufree1Sudoku to niezwykle stara i jednocześnie w dalszym ciągu popularna gra logiczna. Naszym celem jest wpisywanie odpowiednich cyferek w brakujące pola tak, aby razem utworzyły pewną liczbę i nie kolidowały z innymi grupami cyfr. W teorii wydaje się to proste.

Niemniej jednak często trzeba spędzić nawet kilkadziesiąt minut nad jedną taką łamigłówką. Jeśli jesteś fanem Sudoku, lub chciałbyś po prostu zacząć przygodę z tą grą to wystarczy pobrać darmową aplikację Sudoku Free, która przeznaczona jest dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

Tytuł zaoferuje między innymi:
- cztery poziomy trudności: easy, medium, hard, extreme,
- trzy rodzaje wprowadzania cyfr,
- wygodny interfejs,
- funkcję undo/redo,
- system podpowiedzi,
- współzawodnictwo z innymi graczami w czasie rzeczywistym,
- tablicę rekordów.
Daj się wciągnąć w wir rozwiązywania sudoku!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sudoku Free