Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Snail Bob 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Supercall
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 213

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Snail Bob 2

Jeżeli posiadacie urządzenie mobilne (smartfon lub tablet) z systemem operacyjnym Android i jednocześnie jesteście fanami gier logicznych oraz logiczno-zręcznościowych to darmowy tytuł Snail Bob 2 jest właśnie dla Was! Ta niezwykle wciągająca gra zadowoli zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych fanów elektronicznej rozrywki. Zadanie gracza polega przede wszystkim na doprowadzeniu ślimaka Boba do wyjścia. Jak tego dokonać?

Trzeba odpowiednio, dzięki dostępnym narzędziom, kształtować teren znajdujący się po drodze do drzwi. Sama koncepcja wydaje się niezwykle prosta, niemniej jednak rozgrywka z każdym następnym poziomem staje się coraz bardziej skomplikowana i wymaga mocnego wytężania szarych komórek. Pomimo świetnej grafiki, licznym leveli oraz szeregu opcji całość nie zajmuje wiele miejsca w pamięci naszego smartfona, może więc być instalowana również na nieco starszych urządzeniach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Snail Bob 2