Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shoot Bubble Deluxe

Kategoria: Logiczne
Producent: City Games LLC
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 173

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Shoot Bubble Deluxe

Bubble shooting to jeden z najpopularniejszych gatunków wśród fanów gier na urządzenia mobilne. Jego idea polega na wystrzeliwaniu przedmiotu w odpowiednim kolorze w celu połączenia go z takimi samymi. Po połączeniu całość znika. Cel: wyczyścić całą planszę. Jeżeli lubisz tego typu gry zręcznościowo-logiczne to z pewnością zainteresuje cię Shoot Bubble Deluxe - klasyka gatunku okraszona nowoczesnym designem oraz przepiękną oprawą audiowizualną.

Zarówno w trybie PUZZLE, jak i ARCADE gracz musi wystrzeliwać szklane kule w różnych kolorach, by te połączyły się z identycznymi, które znajdują się już na planszy. Po połączeniu trzech lub więcej, te znikają. Rozgrywka z poziomu na poziom staje się coraz trudniejsza, ale też coraz bardziej wciąga. Do naszej dyspozycji twórcy oddali łącznie ponad 300 leveli! Warto wspomnieć, że prezentowany tytuł zajmuje zaledwie 1.3 MB w pamięci naszego smartfona, może więc być pobierany nawet na nieco starsze urządzenia.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shoot Bubble Deluxe