Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Państwa Miasta

Kategoria: Logiczne
Producent: tombaky.com
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 301

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Państwa Miasta

Państwa Miasta to gra stara jak świat. Niemniej w dalszym ciągu niezwykle popularna. Dzięki niej możemy świetnie bawić się ze znajomymi przez długie godziny, a przy okazji sprawdzamy swoją wiedzę. Już teraz Państwa Miasta dostępna jest w nowej odsłonie na urządzenia mobilne z systemem Android. Koniec z koniecznością posiadania stosu kartek i kilku długopisów. Wystarczy, że masz przy sobie swojego smartfona lub tablet. Całość dostępna jest rzecz jasna w języku polskim, więc nikt nie powinien mieć problemów z obsługą aplikacji.

Co więcej - Państwa Miasta na Androida to możliwość rozgrywki zarówno ze znajomymi, jak również z zupełnie obcymi osobami dzięki nowemu trybowi gry online! Do gry sieciowej konieczna jest jednak rejestracja do profilu Google+. Podczas rozgrywki dostępne mamy następujące kategorie: Państwa, Miasta, Zwierzęta, Rośliny, Imię Męskie, Imię Żeńskie oraz dodatkowo: Stolica, Nazwa Zawodu, Kolor oraz Pierwiastek Chemiczny. Po zakończeniu wpisywania wymaganych haseł przez pierwszą osobę, reszta ma ograniczony czas na wpisanie brakujących odpowiedzi.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Państwa Miasta