Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maze Game

Kategoria: Logiczne
Producent: Guruas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 249

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Maze Game

Pokonywanie wszelkiego rodzaju labiryntów to dla niektórych hobby. Teraz i Ty możesz sprawdzić się w tej niezwykłej sztuce. Wystarczy, że pobierzesz Maze game.

Twórcy oddali graczowi do dyspozycji szereg przeróżnych labiryntów, które podzielone są ze względu na poziom trudności oraz sposób ich pokonywania.

Do wyboru dostaniemy więc między innymi:
1. Labirynty, gdzie sterować będziemy metalową kulką poprzez odpowiednie przechylanie smartfona.
2. Labirynty klasyczne - użytkownik jest w stanie przesuwać kulkę w dowolnym kierunku, a ta pozostanie bez ruchu w wyznaczonym miejscu.
3. Bombowe labirynty - w nasze ręce trafią przeróżne power up'y, które ułatwią pokonanie labiryntu. Będą to między innymi niewielkie ładunki wybuchowe, dzięki którym możemy wysadzić pojedynczą ścianę.
4. Labirynty z dwiema kulkami - chyba najtrudniejszy rodzaj labiryntów. Musi w ten sposób zsynchronizować ruchy przechylając smartfon, by trafić w wyznaczone miejsca dwoma kulkami jednocześnie.
Maze game to godziny dobrej zabawy!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Maze Game