Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Logo Quiz - Flagi Świata 2.3

Kategoria: Logiczne
Producent: bubble quiz games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 222

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Logo Quiz - Flagi Świata

logoflagi1Flagi Świata to kolejna już część gry z popularnej serii Logo Quiz. Tym razem, jak sama nazwa wskazuje, naszym zadaniem jest rozpoznać jak największą ilość flag, które pojawiają się na ekranie. Łącznie w bazie danych znajdują się setki flag. Pierwsze poziomy nie powinny przysporzyć nam większych problemów.

Zabawa jednak zaczyna się nieco później, kiedy naszym oczom prezentowane są flagi z najdalszych zakątków świata. Aplikacja poza funkcją rozrywkową pełni także funkcję edukacyjną. Dzięki niej bowiem możemy nauczyć się flag, których wcześniej nie znaliśmy. Ponadto Logo Quiz - Flagi Świata to świetna zabawa zarówno dla całej rodziny, znajomych podczas imprezy, jak i pojedynczego gracza. Dojdź do perfekcji i spróbuj odgadnąć wszystkie flagi. Powodzenia!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Logo Quiz - Flagi Świata