Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Logo Quiz 13.4

Kategoria: Logiczne
Producent: CanadaDroid
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 537

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Logo Quiz

logoquiz1W czasach wszechobecnej reklamy i akcji marketingowych jesteśmy wręcz bombardowani logosami znanych marek. Chcąc nie chcąc większość z nich zostaje w naszej pamięci. Ale czy na pewno?

Dzięki grze Logo Quiz w zabawny sposób sprawdzisz swoją wiedzę z zakresu znajomości logotypów firm, z którymi spotykasz się na co dzień. Proste w obsłudze menu dodatkowo ułatwi zabawę. Aplikacja doskonale sprawdzi się jako rozrywka podczas imprezy, czy spotkania w rodzinnym gronie. Konkuruj ze znajomymi i sprawdź kto z Was zna loga największej ilości firm. Łącznie do dyspozycji jest aż 15 poziomów, gdzie spotkać możemy ponad 1000 różnych logo. Logo Quiz to świetny "zabijacz" czas, który umili nam każdą wolną chwilę. Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Logo Quiz