Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Load Runner Classic

Kategoria: Logiczne
Producent: Tozai Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2013
Rozmiar: 24 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 240

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Load Runner Classic

Lode Runner to niekwestionowany hit lat 80-tych XX wieki w kategorii action-puzzle. Teraz dostępny jest także na urządzenia współpracujące z systemem operacyjnym Android. Lode Runner to oficjalny port gry z 1983 roku. Jej twórcy, czyli studio Brøderbund jako jedni z pierwszych na świecie zaimplementowali edytor leveli.

Sama rozgrywka z założenia jest niezwykle prosta. Gracz musi pokonał łącznie ponad 150 poziomów. Akcja rozgrywa się w podziemiach, z których jak najszybciej musimy zebrać złoto, uważając przy tym, by nie dać się przyłapać strzegącym go strażnikom. Nie jesteśmy jednak bezbronni! Twórcy oddali do naszej dyspozycji łopatę, dzięki której możemy wykopywać niewielkie dołki-pułapki i na chwilę unieszkodliwiać przeciwników. Gra wydaje się prosta. Niemniej jednak z poziomu na poziom rozgrywka staje się coraz trudniejsza i czasem zdobycie całego złota i ucieczka przed strażnikami graniczy z cudem.

Androidowa wersja Lode Runner'a zaoferuje między innymi:
- 150 zróżnicowanych poziomów, które dostępne są od samego początku,
- dwa tryby gry: Expedition oraz Time Attack,
- nowe efekty graficzne,
- kilka poziomów prędkości rozgrywki,
- możliwość wybierania palety kolorów,
- zapisywanie wyników na tablicy online.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Load Runner Classic