Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lazors

Kategoria: Logiczne
Producent: Pyrosphere
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 273

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Lazors

laz1Lazors - z pozoru prosta gra logiczna, która potrafi spędzić sen z powiek niejednemu hardkorowemu graczowi. Tak w skrócie można opisać tę niezwykle popularną, darmową produkcję autorstwa studia Pyrosphere. Zadaniem gracza jest skierować wiązkę lasera w wyznaczone miejsce - z założenia wydaje się to proste.

Nic bardziej mylnego. By tego dokonać, musimy korzystać z różnego rodzaju luster i bloków, które w przypisany dla siebie sposób odbijają, blokują lub przekierowują laser. Ograniczona liczba ruchów i bloków jeszcze bardziej utrudnia zadanie.

Gra została okrzyknięta najlepszym darmowym tytułem w kategorii "PUZZLE". Lazors zaoferuje między innymi:
- 150 zróżnicowanych poziomów,
- intuicyjny gameplay i sterowanie,
- system wskazówek i podpowiedzi,
- wysokiej jakości grafikę HD,

Jest to obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów łamigłówek. Każdy chociaż przez chwilę powinien zagrać w Lazors, by przekonać się, że aplikacja może wciągnąć na wiele godzin i dać mnóstwo satysfakcji z rozwiązywania kolejnych laserowych zagadek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lazors