Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FarmVille : Harvest Swap

Kategoria: Logiczne
Producent: Zynga
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 09.06.2015
Rozmiar: 50.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 124

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - FarmVille : Harvest Swap

FarmVille to gra, która ogromną popularność zyskała przede wszystkim poprzez portal społecznościowy Facebook. Jej kolejna już odsłona, czyli FarmVille : Harvest Swap dostępna jest także na urządzenia mobilne z systemem Android. W porównaniu z pierwowzorem rozgrywka wygląda tutaj zupełnie inaczej. Mamy bowiem do czynienia z grą typu match 3, która osadzona została w popularnym świecie FarmVille. Naszym zadaniem jest łączenie ze sobą na planszy co najmniej trzech takich samych warzyw lub owoców. W ten sposób zdobywamy punkty oraz różnego rodzaju bonusy.

Łącząc ze sobą więcej niż 3 owoce lub warzywa jednocześnie możemy liczyć na specjalne combosy, dzięki którym zdobywamy znacznie więcej punktów. Całość jest niezwykle przyjemna dla oka, co dodatkowo umila rozgrywkę. Naszymi wynikami możemy dzielić się ze znajomymi publikując je na Facebooku. Nie zabrakło także możliwości zapraszania do rozgrywki innych użytkowników, za co jesteśmy dodatkowo wynagradzani. FarmVille : Harvest Swap to świetna zabawa zarówno dla fanów serii, jak i wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FarmVille : Harvest Swap