Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cut the Rope

Kategoria: Logiczne
Producent: ZeptoLab
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 255

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Cut the Rope

cuttherope1Cut The Rope to jedna z najpopularniejszych gier wśród użytkowników systemu Android! Zabawia setki milionów graczy na całym świecie. Teraz może być także Twoja. Nasze zadanie polega na jak najszybszym nakarmieniu potworka o imieniu Om Nom®. Z pozoru wydaje się proste. Niemniej jednak Cut The Rope to połączenie gry logicznej ze zręcznościową.

Z poziomu na poziom odcinanie pożywienia w taki sposób, by to trafiło prosto do paszczy potworka staje się co raz trudniejsze. To przede wszystkim ze względu na liczne przeszkody (ruchome lub statyczne). Łącznie do dyspozycji otrzymujemy:
- 14 światów z 350 levelami,
- innowacyjny gameplay z doskonale odwzorowaną fizyką,
- świetną oprawę audiowizualną,
- ciekawe i zabawne animacje, które wprowadzą nas w fabułę gry,
- supermoce.
Cut The Rope to obowiązkowa pozycja nie tylko dla zapalonych graczy!

Wymagania systemowe:
Współpraca zależna od rodzaju urządzenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cut the Rope