Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Co Wolisz?

Kategoria: Logiczne
Producent: Fabledo Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 141

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Co Wolisz?

Gry typu CO WOLISZ? zdobywają coraz większą popularność na całym świecie. Teraz także my doczekaliśmy się polskiej wersji językowej tej niezwykle wciągającej aplikacji mobilnej! Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim na prostej ludzkiej ciekawości i chęci dowiedzenia się, co wolą inni. Zasada jest prosta - na ekranie naszego smartfona wyświetlają się pytania zaczynające się od "Co wolisz?".

Do nas należy podjęcie decyzji czy wolelibyśmy mieć czerwoną, czy zieloną skórę, czy wolelibyśmy hodować konie czy lamy, czy wolimy piłkę nożna czy siatkową. Baza pytań jest ogromna i tak naprawdę tylko od nas zależy, kiedy chcemy skończyć na nie odpowiadać. Ponadto zawsze mamy możliwość podejrzenia statystyk naszych odpowiedzi oraz odpowiedzi innych osób i porównania, czy skłaniamy się ku większość, czy raczej podejmujemy decyzje nieco mniej popularne. Baza jest codziennie aktualizowana o pytania nadesłane przez użytkowników. Gra CO WOLISZ pomimo swej prostoty potrafi wciągnąć bez reszty. Dasz się namówić?


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Co Wolisz?