Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Candy Crush Saga

Kategoria: Logiczne
Producent: King.com
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 15.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 2110

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Candy Crush Saga

ccs1Lubicie gry logiczne, gdzie poza inteligencją liczy się także szybki czas reakcji? Jeśli tak to Candy Crush Saga jest dla was! Na początku może nas nieco zmylić jej "cukierkowy" design. Nie jest to jednak gra dla dzieci. Późniejsze poziomy, których łącznie do dyspozycji mamy ponad 100 wydają się często na tyle trudne, że spędzą sen z powiek niejednemu graczowi.

Candy Crush Saga to gra polegająca na łączeniu ze sobą takich samych elementów (w tym przypadku cukierków, żelków i innych słodkości) w rzędy. Jeśli uda nam się połączyć co najmniej trzy, ulegają one zniszczeniu. Im więcej w rzędzie, tym lepiej, gdyż za takie kombinacje otrzymujemy różnego rodzaju bonusy w postaci cukierkowych bomb, itp oraz dodatkowe punkty. Przed rozpoczęciem każdego poziomu jesteśmy informowani co należy zrobić. Spotkamy się z zadaniami typu: uwolnij wszystkie zablokowane słodycze, sprowadź w dolną partię planszy wskazany element, itd.

Gra jest darmowa, jednak jeśli chcielibyśmy dostać fory, możemy skorzystać z systemu mikropłatności i wykupić dodatkowe power-up'y. Czas spędzony z Candy Crush Saga z pewnością umili nam świetna oprawa audiowizualna - kolorowe levele, płynna animacja, przyjemna muzyka. Ostrzegam - gra potrafi wciągnąć na długie godziny!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Candy Crush Saga

dodał: ~krynia , 09.12.2015

dlaczego na 27 poziomie mi sie wylancza gra