Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bubble Blaze

Kategoria: Logiczne
Producent: Outplay Entertainment Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bubble Blaze

Bubble Blaze to przedstawiciel niezwykle popularnego gatunku gier mobilnych z kategorii puzzle. Nasze zadanie polega wystrzeliwaniu ze specjalnego działa różnokolorowych kulek w taki sposób, by te połączyły się z będącymi już na planszy kulkami w tym samym kolorze. Jeśli uda nam się połączyć ze sobą 3 lub więcej w jedną całość, te automatycznie zostają likwidowane. Cel gry? Musimy w jak najszybszym czasie zlikwidować wszystkie znajdujące się na ekranie kulki. Z pozoru zadanie wydaje się proste. Nic bardziej mylnego!

Na ekranie bowiem z minuty na minutę przybywa niechcianych kulek. Musimy się wiec spieszyć. Na szczęście do naszej dyspozycji twórcy oddali cały szereg ulepszeń oraz pomocnych power-up'ów dzięki którym zatrzymamy czas, zestrzelimy więcej kul za jednym razem czy będziemy mieć możliwość wyboru koloru kulki, którą właśnie wystrzeliwujemy. Warto dodać, że Bubble Blaze to także świetna oprawa wizualna, płynne animacje i wpadający w ucho podkład dźwiękowy. Gra nie zajmuje wiele miejsca w pamięci, może więc być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bubble Blaze